Costume de Baie
340 produse
340 produse
Costum de baie brazilian din doua piese roz neon balconette Alisee
PRP: 60,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Koucla
Costum de baie doua piese roz somon si verde cu franjuri Otniela
PRP: 80,00 RON
În stoc
Vezi ofertaÎntrebări frecvente
Ce ținute descopăr în categoria Costume de Baie?
Cum aleg din Costume de Baie rochia potrivită siluetei mele?
Există oferte speciale în Costume de Baie pentru sezonul evenimentelor?
Pot avea încredere în articolele listate în Costume de Baie?
Care sunt etapele comenzii pentru o piesă din Costume de Baie?
Costume de baie și ținute de plajă pentru vară
Sezonul de plaja incepe mult inainte de vacanta: un costum de baie potrivit se alege din timp, cu probat si comparat. Aici gasesti costume de baie intregi, in doua sau trei piese, slipuri si piese de plaja, adunate din ofertele magazinelor partenere, ca sa vezi intr-un singur loc modelele si preturile.
Ce model ti se potriveste
- Costum intreg – acopera mai mult si sustine silueta; bun pentru inot si activitati in apa.
- Doua piese – iti permite sa combini marimi diferite pentru partea de sus si de jos.
- Trei piese – vine de obicei cu o fusta sau o camasa de plaja asortata.
Detalii de verificat
| Detaliu | De ce conteaza |
|---|---|
| Captuseala | o captuseala completa evita transparenta cand materialul e ud |
| Bretelele | cele reglabile se adapteaza mai bine la bust |
| Materialul | un procent de elastan ajuta costumul sa-si tina forma |
| Tabelul de marimi | masoara bustul, talia si soldurile si compara cu tabelul magazinului |
Ingrijire
Clateste costumul in apa dulce imediat dupa plaja sau piscina, spala-l de mana, fara inalbitori, si usuca-l la umbra, ca sa nu se decoloreze. Nu-l stoarce si nu-l pune in uscator.
Completeaza tinuta cu palarii, ochelari de soare si genti.