Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Abella.ro

Botinelli

Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama

Vândut de modastil.ro/

PRP: 179,99 RON

139,99 RON -22%

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la modastil.ro/ Comandă direct la magazin

Economisești

40,00 RON -22%

Vezi oferta la modastil.ro/
9 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 53 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama

139,99 RON
Cumpără
Ghetele pentru dama Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama sunt o optiune potrivita pentru momentele in care iti doresti incaltaminte care sa arate bine si sa fie usor de purtat intreaga zi. Fiind pozitionati in zona de ghete cu toc, acesti pantofi reusesc sa ofere un stil echilibrat, potrivit atat pentru tinute relaxate, cat si pentru combinatii ceva mai elegante. Linia lor simpla, dar atent conturata, pune in valoare forma piciorului, iar constructia este gandita pentru a oferi stabilitate la fiecare pas. In imaginile produsului se observa textura materialului si modul in care finisajele au fost lucrate, sugerand o incaltaminte bine realizata si usor de asortat. Sunt o alegere practica pentru birou, iesiri in oras sau drumuri zilnice prin oras, mai ales daca iti place sa pastrezi un stil discret, dar ingrijit. Adauga acest model in garderoba ta pentru a avea mereu la indemana o pereche de pantofi pe care te poti baza.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 139,99 RON (conform OG 58/2022)

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 139,99 RON (OG 58/2022)

139,99 139,99 139,99 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce mărime aleg la Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama dacă între probe silueta variază?
Măsoară-te în ziua comenzii — bust, talie, șolduri — și așază cifrele peste tabelul de mărimi Botinelli din pagina Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama de la magazinul modastil.ro/; el e arbitrul, nu mărimea purtată la alt brand. La rochiile fără elastan, între două mărimi alege-o pe cea mare: un retuș mic la croitorie costă puțin, o cusătură care strânge strică toată seara.
Din ce material e confecționat Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama și cum cade?
Compoziția exactă — mătase, șifon, dantelă, jerseu sau amestecuri — e detaliată în fișa Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama de pe site-ul magazinului modastil.ro/, iar ea îți spune totul despre cădere: șifonul plutește, satinul conturează, jerseul urmează silueta, dantela structurează. Pozele arată direcția; compoziția din fișă îți spune dacă piesa se va comporta la fel și pe tine.
Cât trebuie să plătesc pentru Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama?
La magazinul partener modastil.ro/, Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama costă în acest moment 139.99 RON, cu TVA — prețul e citit automat din feedul magazinului, deci nu are cum să fie altul la checkout. Se adaugă doar transportul, dacă valoarea coșului nu atinge pragul de gratuitate al magazinului. Pentru ținute de eveniment, gândește bugetul întreg: rochie, încălțăminte, eventual retușuri.
Pot plăti Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama ramburs sau doar cu cardul?
De regulă ai ambele variante la magazinul modastil.ro/: card online prin procesator securizat sau numerar la curier, în sistem ramburs — plus, la unele magazine, rate ori carduri cadou. Alegerea o faci pe site-ul magazinului, la finalizarea comenzii. Abella.ro nu procesează nicio plată și nu îți solicită niciodată datele cardului.
Dacă Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama nu mă avantajează, îl pot trimite înapoi?
Desigur — proba de acasă e dreptul tău: 14 zile calendaristice de la primire pentru retur nemotivat (OUG 34/2014), cu rochia sau piesa doar probată, nu purtată, cu etichetele atașate și în ambalajul original. Sfatul nostru pentru evenimente: probează ținuta imediat ce sosește coletul, nu în ajunul ocaziei — să ai timp și de retur, și de varianta de rezervă. Detaliile, la modastil.ro/.
Îmi ajunge Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama la timp pentru evenimentul meu?
Dacă evenimentul e la mai mult de o săptămână, aproape sigur: magazinul modastil.ro/ expediază uzual în 1-2 zile lucrătoare, curierul mai adaugă 1-3, iar AWB-ul primit pe e-mail îți arată exact unde e coletul. Sub o săptămână, joci la limită — comandă imediat și, ideal, alege și o variantă de rezervă. Termenul ferm îl afișează magazinul la checkout.
Ce fac dacă Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama are un defect de croitorie?
Îl semnalezi magazinului modastil.ro/, care răspunde prin garanția legală de conformitate — minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): tiv desfăcut din fabricație, fermoar care cedează la prima purtare, aplicații care se desprind — toate se rezolvă prin reparare, înlocuire sau restituirea banilor. Fotografiază defectul, păstrează factura din colet și scrie-i magazinului cât mai repede.
Mai e valabilă oferta pentru Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama?
Conform feedului magazinului modastil.ro/, statusul e: în stoc — informație actualizată automat, de mai multe ori pe zi. La rochiile de ocazie stocul pe mărimi e cel mai capricios: modelul există, dar 38-ul tău poate fi ultimul. Verifică selectorul de mărimi pe pagina magazinului și, dacă varianta ta e acolo, finalizează — ținutele de eveniment nu așteaptă.
Cumpăr Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama de la voi sau de la modastil.ro/?
De la modastil.ro/ — noi nu avem casă de marcat: Abella.ro e catalogul care ți-a arătat Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama alături de ofertele altor magazine, ca să alegi în cunoștință de cauză. Magazinul deține stocul, încasează plata, emite factura și îți datorează garanția și returul. Iar dacă vreo informație diferă între pagina noastră și a lui, a lui e cea corectă — feedul lui e sursa noastră.
Să aștept reducerea la Ghete dama imblanite cu platforma Negre din piele ecologica intoarsa Ama sau risc să rămân fără el?
Întrebarea de aur a modei de ocazie — și răspunsul ei onest: prețul de 139.99 RON (sincronizat automat cu feedul modastil.ro/) poate scădea la finalul sezonului, dar rochiile de eveniment se vând pe mărimi, iar mărimea ta nu așteaptă campania. Pentru o ocazie cu dată fixă, cumpără când găsești piesa potrivită; pentru garderoba generală, lichidările răsplătesc răbdarea.

Alte produse de la modastil.ro/

Produse similare

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies