Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Abella.ro

FashionForYou

Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru

Vândut de fashionforyou.ro

108,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la fashionforyou.ro Comandă direct la magazin
2 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 5 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru

108,00 RON
Cumpără
Colanti gorsi OISO ofera un plus de confort si caldura, fiind ideali pentru zilele mai reci. Realizati dintr-un material gros si calduros, acestia sunt potriviti pentru activitatile de zi cu zi sau pentru momentele de relaxare. Logo-ul discret OISO, amplasat la spate, adauga un element de stil si autenticitate, accentuand designul minimalist. Culoarea neagra clasica ii face usor de asortat cu o varietate de topuri si jachete, oferindu-ti un look modern si casual. Croiala elastica si confortabila se muleaza perfect pe corp, oferind libertate de miscare. Acestia se muleaza perfect si au o elasticitate imbunatatita, iar t extura speciala si compozitia materialului cu aspect pufos, reprezinta punctele forte, deoarece tesatura densa aduna bland muschii si exercita o usoara compresie pentru un efect vizual de tonifiere al picioarelor. Importanta densitatii colantului este data si de lejeritatea pe care ti-o ofera in miscare si lipsa transparentei sau efectului de rarire in timpul antrenamentului . Fie ca ii porti la sala de sport pentru un antrenament intens sau ii asortezi cu o bluza eleganta pentru o seara in oras, acesti colanti iti vor oferi libertatea si increderea de a straluci in fiecare context. Recomandam sa se faca curatarea manuala dupa fiecare purtare, acest lucru ajuta ca produsul sa reziste o perioada mult mai indelungata. Eticheta produsului contine informatii esentiale referitoare la intretinerea si spalarea corecta a articolelor vestimentare. Material: 87 poliester, 13 elastan Imaginile Fashionforyou au caracter informativ, iar nuanta, tonul si intensitatea culorii pot varia in functie de monitor/ecran telefon.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 108,00 RON (OG 58/2022)

108,00 108,00 108,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce mărime aleg la Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru dacă între probe silueta variază?
Măsoară-te în ziua comenzii — bust, talie, șolduri — și așază cifrele peste tabelul de mărimi FashionForYou din pagina Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru de la magazinul fashionforyou.ro; el e arbitrul, nu mărimea purtată la alt brand. La rochiile fără elastan, între două mărimi alege-o pe cea mare: un retuș mic la croitorie costă puțin, o cusătură care strânge strică toată seara.
Din ce material e confecționat Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru și cum cade?
Compoziția exactă — mătase, șifon, dantelă, jerseu sau amestecuri — e detaliată în fișa Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru de pe site-ul magazinului fashionforyou.ro, iar ea îți spune totul despre cădere: șifonul plutește, satinul conturează, jerseul urmează silueta, dantela structurează. Pozele arată direcția; compoziția din fișă îți spune dacă piesa se va comporta la fel și pe tine.
Cât trebuie să plătesc pentru Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru?
La magazinul partener fashionforyou.ro, Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru costă în acest moment 108.00 RON, cu TVA — prețul e citit automat din feedul magazinului, deci nu are cum să fie altul la checkout. Se adaugă doar transportul, dacă valoarea coșului nu atinge pragul de gratuitate al magazinului. Pentru ținute de eveniment, gândește bugetul întreg: rochie, încălțăminte, eventual retușuri.
Pot plăti Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru ramburs sau doar cu cardul?
De regulă ai ambele variante la magazinul fashionforyou.ro: card online prin procesator securizat sau numerar la curier, în sistem ramburs — plus, la unele magazine, rate ori carduri cadou. Alegerea o faci pe site-ul magazinului, la finalizarea comenzii. Abella.ro nu procesează nicio plată și nu îți solicită niciodată datele cardului.
Dacă Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru nu mă avantajează, îl pot trimite înapoi?
Desigur — proba de acasă e dreptul tău: 14 zile calendaristice de la primire pentru retur nemotivat (OUG 34/2014), cu rochia sau piesa doar probată, nu purtată, cu etichetele atașate și în ambalajul original. Sfatul nostru pentru evenimente: probează ținuta imediat ce sosește coletul, nu în ajunul ocaziei — să ai timp și de retur, și de varianta de rezervă. Detaliile, la fashionforyou.ro.
Îmi ajunge Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru la timp pentru evenimentul meu?
Dacă evenimentul e la mai mult de o săptămână, aproape sigur: magazinul fashionforyou.ro expediază uzual în 1-2 zile lucrătoare, curierul mai adaugă 1-3, iar AWB-ul primit pe e-mail îți arată exact unde e coletul. Sub o săptămână, joci la limită — comandă imediat și, ideal, alege și o variantă de rezervă. Termenul ferm îl afișează magazinul la checkout.
Ce fac dacă Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru are un defect de croitorie?
Îl semnalezi magazinului fashionforyou.ro, care răspunde prin garanția legală de conformitate — minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): tiv desfăcut din fabricație, fermoar care cedează la prima purtare, aplicații care se desprind — toate se rezolvă prin reparare, înlocuire sau restituirea banilor. Fotografiază defectul, păstrează factura din colet și scrie-i magazinului cât mai repede.
Mai e valabilă oferta pentru Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru?
Conform feedului magazinului fashionforyou.ro, statusul e: în stoc — informație actualizată automat, de mai multe ori pe zi. La rochiile de ocazie stocul pe mărimi e cel mai capricios: modelul există, dar 38-ul tău poate fi ultimul. Verifică selectorul de mărimi pe pagina magazinului și, dacă varianta ta e acolo, finalizează — ținutele de eveniment nu așteaptă.
Cumpăr Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru de la voi sau de la fashionforyou.ro?
De la fashionforyou.ro — noi nu avem casă de marcat: Abella.ro e catalogul care ți-a arătat Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru alături de ofertele altor magazine, ca să alegi în cunoștință de cauză. Magazinul deține stocul, încasează plata, emite factura și îți datorează garanția și returul. Iar dacă vreo informație diferă între pagina noastră și a lui, a lui e cea corectă — feedul lui e sursa noastră.
Să aștept reducerea la Colanti grosi cu talie inalta OISO, Negru sau risc să rămân fără el?
Întrebarea de aur a modei de ocazie — și răspunsul ei onest: prețul de 108.00 RON (sincronizat automat cu feedul fashionforyou.ro) poate scădea la finalul sezonului, dar rochiile de eveniment se vând pe mărimi, iar mărimea ta nu așteaptă campania. Pentru o ocazie cu dată fixă, cumpără când găsești piesa potrivită; pentru garderoba generală, lichidările răsplătesc răbdarea.

Alte produse de la fashionforyou.ro

Produse similare

Ți-au plăcut aceste produse?

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies