Sari la conținut
Black Friday 2026 · 6 noiembrie: vezi cele mai mari reduceri
Abella.ro

Gorgeaux

Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda

Vândut de gorgeaux.ro

PRP: 139,00 RON

139,00 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la gorgeaux.ro Comandă direct la magazin
11 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 42 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda

139,00 RON
Cumpără
Pantalonii eleganti verde inchis Sanda sunt confectionati din stofa barbie, oferind un echilibru perfect intre eleganta si confort. Croiala dreapta alungeste silueta, conferind un aspect sofisticat si stilat. Acesti pantaloni sunt versatili si se pot combina cu diverse bluze si camasi pentru a crea atat tinute formale, cat si smart-casual. Nuanta de verde inchis adauga o nota de prospetime si originalitate, facandu-i o alegere perfecta pentru a completa o tinuta eleganta. Material: stofa barbie Croiala: drepti Culoare: verde Acesti pantaloni eleganti sunt piesa de rezistenta din garderoba ta, ideala pentru a face o impresie memorabila! Compozitie: POLYESTER 90% ; ELASTAN 10% *Va rugam verificati eticheta produsului inainte de curatare! *Modelul are inaltimea de 181 cm. *Va rugam sa retineti ca o usoara discrepanta de culoare ar trebui sa fie acceptabila datorita luminii si luminozitatii ecranului. *Va rugam verificati ghidul de marimi, in cm, pentru a alege corect marimea.

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 139,00 RON (OG 58/2022)

139,00 139,00 139,00 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 oct. 2026 oct. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Ce mărime aleg la Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda dacă între probe silueta variază?
Măsoară-te în ziua comenzii — bust, talie, șolduri — și așază cifrele peste tabelul de mărimi Gorgeaux din pagina Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda de la magazinul gorgeaux.ro; el e arbitrul, nu mărimea purtată la alt brand. La rochiile fără elastan, între două mărimi alege-o pe cea mare: un retuș mic la croitorie costă puțin, o cusătură care strânge strică toată seara.
Din ce material e confecționat Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda și cum cade?
Compoziția exactă — mătase, șifon, dantelă, jerseu sau amestecuri — e detaliată în fișa Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda de pe site-ul magazinului gorgeaux.ro, iar ea îți spune totul despre cădere: șifonul plutește, satinul conturează, jerseul urmează silueta, dantela structurează. Pozele arată direcția; compoziția din fișă îți spune dacă piesa se va comporta la fel și pe tine.
Cât trebuie să plătesc pentru Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda?
La magazinul partener gorgeaux.ro, Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda costă în acest moment 139.00 RON, cu TVA — prețul e citit automat din feedul magazinului, deci nu are cum să fie altul la checkout. Se adaugă doar transportul, dacă valoarea coșului nu atinge pragul de gratuitate al magazinului. Pentru ținute de eveniment, gândește bugetul întreg: rochie, încălțăminte, eventual retușuri.
Pot plăti Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda ramburs sau doar cu cardul?
De regulă ai ambele variante la magazinul gorgeaux.ro: card online prin procesator securizat sau numerar la curier, în sistem ramburs — plus, la unele magazine, rate ori carduri cadou. Alegerea o faci pe site-ul magazinului, la finalizarea comenzii. Abella.ro nu procesează nicio plată și nu îți solicită niciodată datele cardului.
Dacă Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda nu mă avantajează, îl pot trimite înapoi?
Desigur — proba de acasă e dreptul tău: 14 zile calendaristice de la primire pentru retur nemotivat (OUG 34/2014), cu rochia sau piesa doar probată, nu purtată, cu etichetele atașate și în ambalajul original. Sfatul nostru pentru evenimente: probează ținuta imediat ce sosește coletul, nu în ajunul ocaziei — să ai timp și de retur, și de varianta de rezervă. Detaliile, la gorgeaux.ro.
Îmi ajunge Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda la timp pentru evenimentul meu?
Dacă evenimentul e la mai mult de o săptămână, aproape sigur: magazinul gorgeaux.ro expediază uzual în 1-2 zile lucrătoare, curierul mai adaugă 1-3, iar AWB-ul primit pe e-mail îți arată exact unde e coletul. Sub o săptămână, joci la limită — comandă imediat și, ideal, alege și o variantă de rezervă. Termenul ferm îl afișează magazinul la checkout.
Ce fac dacă Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda are un defect de croitorie?
Îl semnalezi magazinului gorgeaux.ro, care răspunde prin garanția legală de conformitate — minimum 2 ani (Legea 449/2003 + OUG 140/2021): tiv desfăcut din fabricație, fermoar care cedează la prima purtare, aplicații care se desprind — toate se rezolvă prin reparare, înlocuire sau restituirea banilor. Fotografiază defectul, păstrează factura din colet și scrie-i magazinului cât mai repede.
Mai e valabilă oferta pentru Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda?
Conform feedului magazinului gorgeaux.ro, statusul e: în stoc — informație actualizată automat, de mai multe ori pe zi. La rochiile de ocazie stocul pe mărimi e cel mai capricios: modelul există, dar 38-ul tău poate fi ultimul. Verifică selectorul de mărimi pe pagina magazinului și, dacă varianta ta e acolo, finalizează — ținutele de eveniment nu așteaptă.
Cumpăr Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda de la voi sau de la gorgeaux.ro?
De la gorgeaux.ro — noi nu avem casă de marcat: Abella.ro e catalogul care ți-a arătat Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda alături de ofertele altor magazine, ca să alegi în cunoștință de cauză. Magazinul deține stocul, încasează plata, emite factura și îți datorează garanția și returul. Iar dacă vreo informație diferă între pagina noastră și a lui, a lui e cea corectă — feedul lui e sursa noastră.
Să aștept reducerea la Pantaloni Eleganti Verde Inchis Sanda sau risc să rămân fără el?
Întrebarea de aur a modei de ocazie — și răspunsul ei onest: prețul de 139.00 RON (sincronizat automat cu feedul gorgeaux.ro) poate scădea la finalul sezonului, dar rochiile de eveniment se vând pe mărimi, iar mărimea ta nu așteaptă campania. Pentru o ocazie cu dată fixă, cumpără când găsești piesa potrivită; pentru garderoba generală, lichidările răsplătesc răbdarea.

Alte produse de la gorgeaux.ro

Produse similare

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies