Armani Exchange geantă pentru femei cu imitație de piele
Vândut de answear.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Designul elegant si minimalist se combina perfect cu tinute rafinate
- Dimensiunile compacte (19x27x10 cm) permit stocarea obiectelor esentiale
- Interiorul cu un compartiment principal si un buzunar slip-on faciliteaza organizarea obiectelor mici
- Inchiderea cu fermoar protejeaza in siguranta continutul gentii de a cadea
- Confectionata din imitatie de piele, confera gentii o textura neteda si un aspect estetic
- Modelul uni subliniaza caracterul universal, adaptandu-se usor la numeroase tinute
- Manerele lungi (56,5 cm) permit purtarea confortabila in mana sau pe umar
- Captuseala sintetica completa protejeaza interiorul si faciliteaza mentinerea curateniei
- Other Data
- ONE SIZE
- Custom Field1
- Femei/Accesorii/Genţi de umăr/Shopper și tote
- Custom Field2
- Femei
- Custom Field3
- Material de bază: 100% Imitație de piele,Căptușeală: 100% Material sintetic
- Custom Field4
- maro
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 769,90 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Este site-ul Abella.ro sigur pentru a putea comanda Armani Exchange geantă pentru femei cu imitație de piele?
Termeni de livrare pentru Armani Exchange geantă pentru femei cu imitație de piele?
Ce fel de garanție oferiți pentru Armani Exchange geantă pentru femei cu imitație de piele?
Cum se returnează Armani Exchange geantă pentru femei cu imitație de piele?
Preț Armani Exchange geantă pentru femei cu imitație de piele?
Cum pot plăti pentru Armani Exchange geantă pentru femei cu imitație de piele?
Este Armani Exchange geantă pentru femei cu imitație de piele la reducere?
De ce nu pot comanda Armani Exchange geantă pentru femei cu imitație de piele direct de aici?
Produse similare
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger geantă shopper pentru femei cu imitație de piele
În stoc
Vezi oferta
Alte produse de la answear.ro
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger geantă shopper pentru femei cu imitație de piele
În stoc
Vezi oferta
Alte produse Armani Exchange
Armani Exchange
Armani Exchange pantaloni scurți pentru bărbați cu in
În stoc
Vezi oferta
Armani Exchange
Armani Exchange hanorac cu glugă pentru femei cu bumbac
În stoc
Vezi oferta