Emporio Armani geantă pentru femei cu imitație de piele
Vândut de answear.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Designul modern face ca geanta sa fie potrivita pentru multe tinute
- Dimensiunea mai mica decat A4 este ideala pentru obiectele esentiale
- Inchiderea cu fermoar si magnet ajuta la securizarea obiectelor depozitate in interior
- Confectionata din imitatie de piele, confera modelului un caracter estetic si durabil
- Modelul uni in culoarea neagra faciliteaza asortarea cu diverse tinute
- Cureaua detasabila permite purtarea gentii crossbody sau in mana
- Manerele cu o lungime de 36 cm permit o purtare confortabila in mana
- Captuseala completa protejeaza interiorul gentii si continutul sau impotriva abraziunilor
- Other Data
- ONE SIZE
- Custom Field1
- Femei/Accesorii/Genţi de umăr/Crossbody
- Custom Field2
- Femei
- Custom Field3
- Material 1: 100% Poliuretan,Material 2: 100% Poliester,Material 3: 100% PVC
- Custom Field4
- negru
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 1.989,90 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Este site-ul Abella.ro sigur pentru a putea comanda Emporio Armani geantă pentru femei cu imitație de piele?
Termeni de livrare pentru Emporio Armani geantă pentru femei cu imitație de piele?
Ce fel de garanție oferiți pentru Emporio Armani geantă pentru femei cu imitație de piele?
Cum se returnează Emporio Armani geantă pentru femei cu imitație de piele?
Preț Emporio Armani geantă pentru femei cu imitație de piele?
Cum pot plăti pentru Emporio Armani geantă pentru femei cu imitație de piele?
Este Emporio Armani geantă pentru femei cu imitație de piele la reducere?
De ce nu pot comanda Emporio Armani geantă pentru femei cu imitație de piele direct de aici?
Produse similare
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger geantă shopper pentru femei cu imitație de piele
În stoc
Vezi oferta
Alte produse de la answear.ro
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger geantă shopper pentru femei cu imitație de piele
În stoc
Vezi oferta
Alte produse EA7 Emporio Armani
EA7 Emporio Armani
EA7 Emporio Armani set de trening pentru femei din bumbac cu elastan
În stoc
Vezi oferta
EA7 Emporio Armani
Emporio Armani pantaloni regular bărbați din bumbac cu elastan
În stoc
Vezi oferta
EA7 Emporio Armani
Emporio Armani geantă shopper pentru femei cu imitație de piele
În stoc
Vezi oferta