Pollini geantă crossbody pentru femei, din imitație de piele
Vândut de answear.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
Verifică mărimi disponibile
Mărime copii (cm)
- Caracterul elegant si business completeaza perfect tinutele rafinate pentru diverse ocazii
- Dimensiunile optime permit depozitarea celor mai necesare obiecte
- Inchiderea sigura cu fermoar protejeaza continutul gentii, oferind liniste in orice situatie
- Confectionata din imitatie de piele, combina estetica cu durabilitatea, pastrand un aspect elegant
- Modelul rafinat cu efect de piele de sarpe adauga o nota unica, la moda, fiecarei tinute
- Cureaua ajustabila cu o lungime de 104 cm permite purtarea comoda pe umar sau in diagonala
- Constructia moale a gentii favorizeaza confortul in utilizare si se adapteaza la silueta
- Interiorul practic cu un singur compartiment si un buzunar cu fermoar ajuta la organizarea obiectelor mici
- Other Data
- ONE SIZE
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 1.329,90 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Este site-ul Abella.ro sigur pentru a putea comanda Pollini geantă crossbody pentru femei, din imitație de piele?
Termeni de livrare pentru Pollini geantă crossbody pentru femei, din imitație de piele?
Ce fel de garanție oferiți pentru Pollini geantă crossbody pentru femei, din imitație de piele?
Cum se returnează Pollini geantă crossbody pentru femei, din imitație de piele?
Preț Pollini geantă crossbody pentru femei, din imitație de piele?
Cum pot plăti pentru Pollini geantă crossbody pentru femei, din imitație de piele?
Este Pollini geantă crossbody pentru femei, din imitație de piele la reducere?
De ce nu pot comanda Pollini geantă crossbody pentru femei, din imitație de piele direct de aici?
Produse similare
Weekend Max Mara
Weekend Max Mara geantă crossbody pentru femei APALMAS
În stoc
Vezi oferta
AllSaints
AllSaints geantă crossbody pentru femei, din piele întoarsă ROSALIE
În stoc
Vezi ofertaAlte produse de la answear.ro
Weekend Max Mara
Weekend Max Mara sandale cu toc înalt din piele Wkaaffetto
În stoc
Vezi oferta
Weekend Max Mara
Weekend Max Mara geantă crossbody pentru femei APALMAS
În stoc
Vezi oferta
Alte produse Pollini
Ți-au plăcut aceste produse?
Traditional
Ie traditionala Bogdan de barbat cu broderie inspirata din portul popular
PRP: 159,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Shopika
Bereta gri clasica, cu perle fine aplicate pe toata suprafata, din bumbac si lana
În stoc
Vezi oferta