Tous brățară pentru femei, din metal
Vândut de answear.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
- Stil elegant – un accent rafinat care completeaza tinutele formale si de ocazie
- Realizata din metal – constructia solida favorizeaza utilizarea pe termen lung, mentinand aspectul estetic
- Finisaj neted – suprafata lustruita confera bratarii o stralucire subtila si un aspect modern
- Inchizatoare cu clic – faciliteaza punerea si scoaterea rapida, oferind stabilitate la purtare
- Tip bangle – forma rigida se asaza elegant pe incheietura mainii, subliniindu-i linia
- Culoare argintie – o nuanta universala, care se armonizeaza cu diverse palete de culori
- Other Data
- ONE SIZE
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 769,90 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Este site-ul Abella.ro sigur pentru a putea comanda Tous brățară pentru femei, din metal?
Termeni de livrare pentru Tous brățară pentru femei, din metal?
Ce fel de garanție oferiți pentru Tous brățară pentru femei, din metal?
Cum se returnează Tous brățară pentru femei, din metal?
Preț Tous brățară pentru femei, din metal?
Cum pot plăti pentru Tous brățară pentru femei, din metal?
Este Tous brățară pentru femei, din metal la reducere?
De ce nu pot comanda Tous brățară pentru femei, din metal direct de aici?
Produse similare
Weekend Max Mara
Weekend Max Mara geantă crossbody pentru femei APALMAS
În stoc
Vezi oferta
AllSaints
AllSaints geantă crossbody pentru femei, din piele întoarsă ROSALIE
În stoc
Vezi ofertaAlte produse de la answear.ro
Weekend Max Mara
Weekend Max Mara sandale cu toc înalt din piele Wkaaffetto
În stoc
Vezi oferta
Weekend Max Mara
Weekend Max Mara geantă crossbody pentru femei APALMAS
În stoc
Vezi oferta
Alte produse Tous
Ți-au plăcut aceste produse?
InPuff
Rochie de zi eleganta alba cu decupaj la spate
PRP: 189,00 RON
În stoc
Vezi oferta
Traditional
Ie dama brodata cu motive florale traditionale multicolore
PRP: 159,00 RON
În stoc
Vezi oferta
InPuff
Rochie eleganta InPuff office verde conica cu peplum
PRP: 279,00 RON
În stoc
Vezi oferta