Sari la conținut
Abella.ro
Ecco  botine pentru femei din piele Liva 35

Ecco

Ecco botine pentru femei din piele Liva 35

Vândut de answear.ro

799,90 RON

Cel mai mic preț din ultimele 30 zile

În stoc la answear.ro Comandă direct la magazin
12 persoane urmăresc acest produs
Comandat de 41 ori în ultimele 7 zile
Produs 100% original

Ecco botine pentru femei din piele Liva 35

799,90 RON
Cumpără
- Un model cu partea superioara din piele naturala contribuie la durabilitate si la un aspect estetic pe termen lung
- Botinele pentru femei reprezinta o propunere potrivita pentru perioada de tranzitie, adaptandu-se la vremea schimbatoare
- Modelul peste glezna sprijina stabilizarea piciorului si adauga eleganta oricarei tinute
- Lipsa izolatiei face ca incaltamintea sa fie universala pentru zilele mai calde de toamna si primavara
- Talpa din cauciuc cu o grosime de 4 cm favorizeaza aderenta si confortul in timpul mersului
- Tocul stabil tip gros, cu o inaltime de 4 cm, ridica subtil silueta
- Practicul sistem de inchidere cu fermoar faciliteaza incaltarea si descaltarea rapida
- Captuseala din material textil favorizeaza ventilatia piciorului in timpul purtarii
- Brantul confectionat din piele naturala sprijina confortul la utilizare
- Varful conic si designul neted al partii superioare confera incaltamintei un caracter elegant
- Calcaiul intarit favorizeaza stabilitatea piciorului, ce sustine siguranta pasului
Other Data
37,41,42,39,40,36,38
Custom Field1
Femei/Încălțăminte/Botine
Custom Field2
Femei
Custom Field3
Partea superioară: Piele naturală,Interior: Piele naturală Material textil,Talpă: Material sintetic
Custom Field4
negru

Încă nu există recenzii pentru acest produs.

Lasă o recenzie

Istoric preț

Istoric preț — ultimul an

Min 30z: 799,90 RON (OG 58/2022)

799,90 799,90 799,90 aug. 2025 oct. 2025 dec. 2025 feb. 2026 apr. 2026 iun. 2026 aug. 2026 aug. 2026
RON
Pe perioada zilelor fără schimbare, prețul rămâne identic cu ultima înregistrare.

Întrebări frecvente

Este site-ul Abella.ro sigur pentru a putea comanda Ecco botine pentru femei din piele Liva 35?
Fiecare comandă plasată prin intermediul site-ului nostru, inclusiv Ecco botine pentru femei din piele Liva 35, este procesată în siguranță și va ajunge la dvs. într-un ambalaj corespunzător pentru a vă bucura de produsele comandate. În plus, fiecare comandă este însoțită de numărul de AWB, factură pentru produsele din comandă și garanție pentru Ecco botine pentru femei din piele Liva 35. Puteți comanda cu încredere și liniște.
Termeni de livrare pentru Ecco botine pentru femei din piele Liva 35?
Dacă plasați comanda pentru Ecco botine pentru femei din piele Liva 35 înainte de ora 15:00, există șansa de a o primi în următoarea zi. Cu toate acestea, trebuie să ținem cont că depindem de firmele de curierat pentru a livra comenzile, iar anumite aspecte precum traficul sau problemele tehnice pot afecta timpul de livrare. Dacă aveți întrebări sau îngrijorări legate de timpul de livrare al comenzii dvs., vă recomandăm să ne contactați, iar noi vom face tot posibilul pentru a vă ajuta.
Ce fel de garanție oferiți pentru Ecco botine pentru femei din piele Liva 35?
La Abella.ro, ne asigurăm întotdeauna că produsele noastre sunt de cea mai înaltă calitate, iar Ecco botine pentru femei din piele Liva 35 nu face excepție. Produsul beneficiază de garanția comercială oferită de magazinul partener answear.ro, începând din ziua achiziționării. Dacă există orice defect de fabricație la produs, magazinul îl va repara, înlocui sau vă va returna banii conform termenilor legali (garanție legală de conformitate min. 2 ani — Legea 449/2003 + OUG 140/2021).
Cum se returnează Ecco botine pentru femei din piele Liva 35?
Ne dorim să vă bucurați de experiența de cumpărături online și să fiți pe deplin mulțumit(ă) de produsul achiziționat. Dacă nu sunteți mulțumit(ă) de Ecco botine pentru femei din piele Liva 35, aveți la dispoziție 14 zile calendaristice (conform OUG 34/2014 și politicii magazinului partener answear.ro) de la primirea coletului pentru a-l returna fără a oferi alte explicații. Banii vă vor fi returnați în maxim 14-30 de zile calendaristice de la confirmarea returului, după ce magazinul partener se asigură că produsul returnat este în condiții ok.
Preț Ecco botine pentru femei din piele Liva 35?
Ecco botine pentru femei din piele Liva 35 se găsește pe site-ul answear.ro la prețul de 799.90 RON, prețul final al comenzii poate varia în funcție de valoarea acesteia și zona de livrare. Asigură-te că ai atins pragul minim pentru a obține livrare gratuită din partea magazinului answear.ro.
Cum pot plăti pentru Ecco botine pentru femei din piele Liva 35?
Ca la orice comandă plasată online, există de obicei două metode de plată pentru produsul Ecco botine pentru femei din piele Liva 35: plata online cu cardul sau plata la livrare (ramburs). Dacă alegi să plătești online comanda ta, vei fi redirecționat către procesatorul de plăți al magazinului answear.ro unde ți se vor solicita datele cardului pentru a putea plăti comanda, nu-ți face griji, este totul sigur. Plata la livrare este a doua metodă de plată, pe care o poți folosi atunci când vrei să plătești comanda cu produsul Ecco botine pentru femei din piele Liva 35 direct la curier.
Este Ecco botine pentru femei din piele Liva 35 la reducere?
Momentan nu putem oferi detalii despre reducerile viitoare pentru Ecco botine pentru femei din piele Liva 35, însă îți recomandăm să te abonezi la newsletter și să fii cu ochii pe site-ul nostru pentru a urmări când Ecco botine pentru femei din piele Liva 35 va fi la reducere sau să cauți alternative pentru acest produs care sunt în ofertă pe site-ul nostru. Prețul afișat (799.90 RON) e cel curent din feed-ul magazinului answear.ro.
De ce nu pot comanda Ecco botine pentru femei din piele Liva 35 direct de aici?
Din motive tehnice și logistice, Abella.ro nu poate garanta pentru exactitatea informațiilor expuse pe site pentru produsul Ecco botine pentru femei din piele Liva 35 de către magazinele partenere. Prin urmare, site-ul Abella.ro este doar un catalog, menit să ofere o gamă variată de produse pentru toate preferințele, accesibile mult mai ușor. În cazul discrepanțelor de preț, informații și poze dintre magazinul partener și Abella.ro, informația predominantă va fi cea a magazinului partener. Prețul de 799.90 RON pentru Ecco botine pentru femei din piele Liva 35 include toate taxele cât și TVA.

Produse similare

Alte produse de la answear.ro

Alte produse Ecco

Cookies & confidențialitate

Folosim cookies și tehnologii similare pentru a oferi o experiență optimă, a măsura traficul și a personaliza conținutul. Poți accepta tot, refuza tot, sau alege ce permiți. Detalii

Setări cookies