Geox loafers slip-on pentru femei din piele D NOEMEN
Vândut de answear.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
Verifică mărimi disponibile
Mărime încălțăminte (EU)
- Talpa respirabila sprijina mentinerea prospetimii picioarelor, protejand in acelasi timp impotriva patrunderii apei din exterior
- Mocasinile pentru femei reprezinta o propunere stilata, care completeaza diverse tinute vestimentare
- Partea superioara din piele naturala lacuita confera incaltamintei un aspect elegant si durabilitate
- Talpa din cauciuc ofera flexibilitate si sustine stabilitatea pe diverse suprafete
- Stilul clasic face ca modelul sa se potriveasca multor tinute, de la cele formale la cele casual
- Interiorul din imitatie de piele favorizeaza confortul si permite o intretinere usoara a curateniei
- Brantul din imitatie de piele sprijina bunastarea picioarelor si igiena acestora
- Varful rotund permite asezarea libera a degetelor, ceea ce favorizeaza confortul general
- Constructia slip-on permite incaltarea si descaltarea rapida
- Textura neteda, lacuita confera incaltamintei un caracter rafinat si luciu
- Other Data
- 36,41,40,38,37,39
- Custom Field1
- Femei/Încălțăminte/Mocasini şi pantofi/Mocasini
- Custom Field2
- Femei
- Custom Field3
- Partea superioară: Piele naturală,Interior: Material sintetic,Talpă: Material sintetic
- Custom Field4
- negru
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 728,90 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Este site-ul Abella.ro sigur pentru a putea comanda Geox loafers slip-on pentru femei din piele D NOEMEN?
Termeni de livrare pentru Geox loafers slip-on pentru femei din piele D NOEMEN?
Ce fel de garanție oferiți pentru Geox loafers slip-on pentru femei din piele D NOEMEN?
Cum se returnează Geox loafers slip-on pentru femei din piele D NOEMEN?
Preț Geox loafers slip-on pentru femei din piele D NOEMEN?
Cum pot plăti pentru Geox loafers slip-on pentru femei din piele D NOEMEN?
Este Geox loafers slip-on pentru femei din piele D NOEMEN la reducere?
De ce nu pot comanda Geox loafers slip-on pentru femei din piele D NOEMEN direct de aici?
Produse similare
Sandale negre lacuite din piele ecologica cu varf patrat
PRP: 239,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Alte produse de la answear.ro
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger geantă shopper pentru femei cu imitație de piele
În stoc
Vezi oferta
Alte produse Geox
Geox
Geox loafers slip-on pentru femei din piele întoarsă D SPHERICA EC1 B
În stoc
Vezi oferta