United Nude Stomper Fur Boot cizme de zăpadă pentru femei
Vândut de answear.ro
Cel mai mic preț din ultimele 30 zile
Verifică mărimi disponibile
Mărime încălțăminte (EU)
- Partea superioara textila contribuie la durabilitate si flexibilitate, adaptandu-se formei piciorului
- Profilul inalt al partii superioare sporeste protectia impotriva frigului, acoperind o mare parte a gambei
- Calcaiul intarit stabilizeaza piciorul, permitand o deplasare mai sigura
- Talpa tip platforma, cu o inaltime de 7 cm, adauga inaltime si izoleaza de solul rece
- Talpa din cauciuc favorizeaza aderenta pe diferite suprafete, sporind siguranta
- Constructia slip-on faciliteaza incaltarea si descaltarea rapida
- Sireturile permit ajustarea individuala a partii superioare la picior, sporind confortul
- Captuseala textila favorizeaza confortul la purtare pe termen lung
- Brantul din material textil sporeste confortul, permitand un flux liber de aer
- Other Data
- 37,36,39,41,40,38
- Custom Field1
- Femei/Încălțăminte/Cizme de zăpadă
- Custom Field2
- Femei
- Custom Field3
- Partea superioară: Material textil,Interior: Material textil,Talpă: Material sintetic
- Custom Field4
- negru
Încă nu există recenzii pentru acest produs.
Lasă o recenzie
Istoric preț
Istoric preț — ultimul an
Min 30z: 1.539,90 RON (OG 58/2022)
Întrebări frecvente
Este site-ul Abella.ro sigur pentru a putea comanda United Nude Stomper Fur Boot cizme de zăpadă pentru femei?
Termeni de livrare pentru United Nude Stomper Fur Boot cizme de zăpadă pentru femei?
Ce fel de garanție oferiți pentru United Nude Stomper Fur Boot cizme de zăpadă pentru femei?
Cum se returnează United Nude Stomper Fur Boot cizme de zăpadă pentru femei?
Preț United Nude Stomper Fur Boot cizme de zăpadă pentru femei?
Cum pot plăti pentru United Nude Stomper Fur Boot cizme de zăpadă pentru femei?
Este United Nude Stomper Fur Boot cizme de zăpadă pentru femei la reducere?
De ce nu pot comanda United Nude Stomper Fur Boot cizme de zăpadă pentru femei direct de aici?
Produse similare
Sandale negre lacuite din piele ecologica cu varf patrat
PRP: 239,90 RON
În stoc
Vezi oferta
Alte produse de la answear.ro
Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger geantă shopper pentru femei cu imitație de piele
În stoc
Vezi oferta
Alte produse United Nude
United Nude
United Nude Stomper Snow Boot cizme de zăpadă pentru femei
În stoc
Vezi oferta
United Nude
United Nude loafers slip-on pentru femei din piele Stone Loafer Lo
În stoc
Vezi oferta
United Nude
United Nude botine wedges pentru femei din piele Void Bootie
În stoc
Vezi oferta